Get Adobe Flash player
Oglądasz wersję strony dla przeglądarek nie obsługujących technologii Flash.
HermesO firmie


Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą handlową naszej firmy. Obejmuje ona wysokiej jakości wyroby z granitu zróżnicowane pod względem kolorystyki i rodzaju wykończenia.

Oferujemy gotowe wyroby takie jak płytki, parapety i blaty. Realizujemy również zamówienia według indywidualnych projektów architektonicznych (kominki, fontanny, rzeźby) oraz na materiał kamieniarski w slabach.

Nasza firma specjalizuje się w imporcie granitu. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów naszą ofertą otworzyliśmy biuro w centrum Warszawy. Od 1998 roku działa również nasze biuro handlowe w Shanghaju, co pozwala nam na wyszukiwanie najbardziej wiarygodnych partnerów handlowych.
Niepowtarzalny urok naturalnych kamieni, wysoka jakość wykończenia i atrakcyjna cena to atuty granitów oferowanych przez naszą firmę. Zostały one docenione przez wiele firm handlowymi i kamieniarskich. Nasze płytki znajdują się w ciągłej sprzedaży w sieci sklepów KOMFORT-u.
Nasza działalność obejmuje również import podłóg panelowych z naturalnego bambusa i armatury sanitarnej.

Świadectwem naszej nieustającej pracy w kierunku polepszenia usług i przejrzystości naszego modelu biznesowego jest "Certfikat Przejrzysta Firma", nadawany przez czołową wywiadownię gospodarczą - Dun & Bradstreet

D&B_PrzejrzystaFirma

 Galeria

więcej

Oferta

więcejWebdesign , Hosting , Fotografia cyfrowa
wersja flash: zoltan.art.pl